Online Hizmetlerimizle Yanınızdayız!

Online Hizmetlerimizle Yanınızdayız!

26/03/2020 | Azor Brand & People Solutions
Tahmini Okunma Süresi: | Kelime

Azor olarak, bu zorlu süreçte yanınızda olmak ve sizlere destek verebilmek için tüm hizmetlerimizi online'a taşıdık.

Evet, bugünlerde evde kalmalıyız. Ancak, hayata ve gelişime dur da dememeliyiz. Zira, şunu çok iyi biliyoruz ki pandemi günlerinde sadece tıbbi önlemler almak yeterli olmayacak. Aynı şekilde, psikolojimize de özen göstermemiz gerekiyor. Bu nedenle hayatlarımızı bilinçli şekilde devam ettirmemiz önem arz ediyor.

Diğer yandan, bugünün konfor alanlarımızı güçlendirme günü olduğunu da belirtmek isteriz. Kontrolümüz dışında gelişen ve belirsizliklerle dolu olan pandemi sürecinde neredeyse herkes yüksek derecede kaygı yaşıyor. Bu kadar yüksek streslere maruz kaldığımızda salgıladığımız kortizol hormonu bağışıklık sistemimizi de zayıflatıyor. Buna dur demenin en temel yolu ise üretken olarak, kendimizi geliştirerek olumlu hormonlarımızı aktive edebilmek.

İşte bu nedenle; çalışanların veya bireylerin iyileşme, gelişme ve üretme süreçlerine destek olabilmek için tüm hizmetlerimizi online'a taşıdık. Aşağıdaki listelediğimiz hizmetlerimize tıklayarak, bize ulaşabilirsiniz.

Hep beraber, güzel günlere... Sağlıkla kalın.

Online Eğitimler: Bize ulaşın ve bu süreci daha kolay geçirebilmenize destek olabilecek içeriklerimizi sizlerle paylaşalım ya da ihtiyacınıza uygun içerikler geliştirelim.

Keynote Konuşmalar ve Webinarlar: Bize ulaşın ve bu süreçte size ve ekiplerinize destek olabilecek başlıklarımızla online konuşmalar veya seminerler düzenleyelim.

Cozmo®: Bize ulaşın ve pandemi sürecinde çalışanlarınızın konfor alanı haritasını çıkaralım. Uluslararası tescilli modelimizle, bu süreci en sağlıklı şekilde geçirmeniz için yönetsel araçlarınızı ve liderlik faktörünü nasıl kullanmanız gerektiğini tespit edelim. Pandemi sonrasındaki döneme hızlı şekilde hazırlanmanıza destek olalım.

Kurumsal Danışmanlık: Bize ulaşın ve online danışmanlık hizmetlerimizle bu belirsizlik sürecini daha iyi yönetebilmenize, gelecek için hazırlık yapmanıza destek olalım.

Bireysel Danışmanlık: Bize ulaşın, online bireysel danışmanlık hizmetlerimizle bu zor günleri daha kolay geçirmenize, kendinize ve ekiplerinize daha çok fayda sağlamanıza ve gelecek için hazırlık yapmanıza destek olalım.

Azor Brand & People Solutions